Bestuur

Naam Functie

Voorzitter Erik Sweeck

Functie: Voorzitter
Adres: Boshoek 138
Postcode: 2540
Gemeente: Boechout
Email: erik.sweeck@telenet.be
Telefoon: 03 455 56 40
GSM: 0494 47 50 23
Voorzitter

Secretaris GC Oswald Valgaerts

Functie: Secretaris GC
Adres: Schaapdries 36
Postcode: 2547
Gemeente: Lint
Email: oswald.valgaerts@telenet.be
Telefoon: 03 455 74 35
GSM: 0477 82 79 11
Secretaris GC

Kantinebeheer Desire Leys

Functie: Kantinebeheer
Adres: Kinderstraat 1
Postcode: 2547
Gemeente: Lint
Email: desire.leys@hotmail.com
Telefoon: 03 455 94 44
GSM: 0485 19 51 14
Kantinebeheer

Digitaal Kenny Rassin

Functie: Digitaal
Adres: Eerste Meistraat 9
Postcode: 3700
Gemeente: Tongeren
Email: kenny.rassin@ecoto.be
GSM: 0473 67 38 40
Digitaal

Sponsoring Peter Janssen

Functie: Sponsoring
Adres: Roetaard 33
Postcode: 2547
Gemeente: Lint
Email: peter.janssen@mil.be
Telefoon: 03 288 85 34
GSM: 0477 39 98 41
Sponsoring

Sponsoring Dirk Vissers

Functie: Sponsoring
Adres: Albrecht Rodenbachlaan 9
Postcode: 2547
Gemeente: Lint
Email: dirk.vissers@outlook.com
GSM: 0474 44 06 10
Sponsoring

Archief en verzekeringen Rik Vercauteren

Functie: Archief en Verzekeringen
Adres: Pastoor Eykenslaan 32
Postcode: 2547
Gemeente: Lint
Email: rik.vercauteren@telenet.be
Telefoon: 03 455 71 56
GSM: 0486 42 45 92
Archief en Verzekeringen

Activiteiten Michel De Prins

Functie: Activiteiten
Adres: Duffelsesteenweg 55
Postcode: 2547
Gemeente: Lint
Email: malijen@myoffice.mobistar.be
Telefoon: 03 488 54 51
GSM: 0476 47 37 43
Activiteiten

Activiteiten Inge Devits

Functie: Activiteiten
Adres: Daalsveld 11
Postcode: 2547
Gemeente: Lint
Email: inge.devits@telenet.be
Telefoon: onbekend
GSM: 0486 36 12 10
Activiteiten

Bestuurslid Guy Companie

Functie: Bestuurslid
Adres: Liersesteenweg 49
Postcode: 2570
Gemeente: Duffel
Email: natascharogmans@hotmail.com
GSM: 0494/352190
Bestuurslid

Bestuurslid Riky Vercauteren

Functie: Bestuurslid
Adres: Jozef Reusenlei 106
Postcode: 2150
Gemeente: Borsbeek
Email: vercauteren.riky@skynet.be
GSM: 0496/68 62 36
Bestuurslid